برد کولر گازی سامسونگ اینورتر

فروش برد کولر گازی اینورتر سامسونگیکی از جمله قطعاتی میباشد که در بازار وجود ندارد و فقط در نمایندگی رسمی سامسونگ امکان پذیر میباشد. برد اسپلیت سامسونگ اینورتر در مدل کولر گازی AQV25PSNNHAC در شرکت سرماسیستم موجود میباشد.

AQV25PSNNHAC
برد بیرونی اسپلیت اینورتر سامسونگ به دلیل داشتن چند آی سی حساس که دارد بسیار حساس میاشد و دارای آی جی بی تی هایی میباشد که تولید برق برای کمپرسور و فن بیرونی را دارد.
روش کارکرد برد کولر گازی اینورتر:
نحوه کارکرد برد اینورتر کولر گازی را به صورت مختصر در سرماسیستم توضیح میدهم. کمپرسور کولرگازی اینورتر با کمپرسور کولر گازی معمولی تفاوت دارد. و تفاوت آن ها در برق تغذیه میباشد که برق اسپلیت معمولی با ولتاژ 220 ولت ac کار میکند و کمپرسور کولر گازی اینورتر با برق380 ولت DCکار میکند و وظیفه برد اینورتر این است که برد را از ACبه DC تبدیل کند برای کمپرسور. و تفاوت کمپرسور اینورتر با معمولی این است که در کمپرسور معمولی فقط با یه ولتاژ ثابت و یکنواخت کار میکند و آمپر آن همیشه یکنواخت است اما در اینورتر ما با چندین دور مختلف در کمپرسور روبرو هستیم یعنی کمپرسور با ولتاژی که برد اینورتر برایش ارسال میکند دور میگیرد و در بعضی مواقع با دور بسیار کم و در مواقعی با آخرین دور کار میکند که این با تنظیمات ریموت  قابل کنترل میباشد.برد کولر گازی جنرال

چگونه مصرف برق کولر گازی اینورتر را کم کنیم؟

باید بدانیم ما در اسپلیت های معمولی اصلا امکان تغیر دادن مصرف برق را نخواهیم داشت فقط با سرویس به موقع دستگاه و شستشوی کمپرسور و سرویس پنل داخلی و شارژ گاز دقیق دستگاه میتوانیم مصرف بهینه را داشته باشیم ولی نمیتوانیم مصرف برق را در کل کم کنیم. ولی در اسپلیت اینورتر شما میتوانید با تنظیمات دقیق ریموت کنترل پنل میتوانید مصرف برق را از نصف هم کمتر کنید. حال چگونه این کار را انجام دهیم. بهتر است بگویم کمه ای در ریموت کنترل اسپلیت شما وجود دارد که با آن میتوانید دور فن داخلی یا همان پرتاب باد دستگاه را تنظیم کنیم. این دکمه همان دکمه ی حساسی میباشد که با کم کردن دور آن کل سیستم را روی دور کم تنظیم کردیم و با زیاد کردن آن کل سیستم را حساس کرده ایم و با تمام قدرت به کار گرفته ایم. پس بهتر است شما پرتاب باد اسپلیت را در حالت کمترین حالت قرار دهیدما در سرماسیستم می‌توانیم کل کارکرد دستگاه اینورتر را برای شما آموزش دهیم و نحوه تعمیر آن را کامل آموزش دهیم. باید بدانیم تمام توضیحات بالا این بود که بردهای کولرگازی سامسونگ اینورتر دارای حساسیت زیادی میباشد و در صورت خرابی ما میتوانیم آن رادر اختیار شما قرار دهیم.سرویس کولر گازی پونک – معرفی قطعات کولر گازی

برد کولر گازی سامسونگ مدل گودوان  اینورتر

برد کولر گازی سامسونگ مالدیو اینورتر

برد کولر گازی سامسونگ بروکای اینورتر
جهت سفارش قطعات کولر گازی میتوانید با شماره تماس 09122803982 تماس بگیرید

کیت کولر گازی سامسونگ را از ما بخواهید وباید بدانید این لوازم کولر گازی را ما مستقیم از دفتر مرکزی سامسونگ دریافت میکنیم وقایل دسترسی یه افراد متفرقه نخواهد بود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *