تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر تخصصی اسپلیت و کولر گازی  سامسونگ با گارانتی

 

شرکت سرماسیستم سالهاست که در زمینه فروش نصب وتعمیر کولر گازی های سامسونگ تخصص دارد و مدل به مدل با پیشرفت مدل های اسپلیت سامسونگ همگام به جلو رفته وتجربه در زمینه تعمیر اسپلیت سامسونگ کسب کرده است .
اسپلیت سامسونگ به چند مدل تقسیم میشود که چند نمونه از آنها را نام میبریم .
۱ .اسپلیت سامسونگ مدل پرستیژ
۲.اسپلیت سامسونگ مدل مونت بلنگ
۳. اسپلیت سامسونگ مدل مودراتو
۴. اسپلیت سامسونگ مدل مکس
۵.اسپلیت سامسونگ مدل کریستال
۶.اسپلیت سامسونگ مدل فورته
۷.اسپلیت سامسونگ اینورتر مالدیو
۸.اسپلیت سامسونگ مدل گود
۹.اسپلیت سامسونگ بتر
۱۰.اسپلیت سامسونگ اینورتر گود وان
شرکت سرماسیستم با کادری مجرب در زمینه تعمیر اسپلیت سامسونگ به مشتریان عزیز اطمینان خاطر میدهد در جهت سرویس تخصصی کولر گازی سامسونگ .
شرکت سرماسیستم کلیه قطعات کولر گازی سامسونگ را عرضه می نماید
خطاهای اسپلیت سامسونگ :

تعمیرات تخصصی اسپیلت سامسونگ

تعمیرات تخصصی اسپیلت سامسونگ : موتور فن کولر گازی سامسونگ هنگامی که دچار خرابی میشود دستگاه اسپلیت سامسونگ ارور e3 را در نمایشگر خود نشان خواهد داد
ارور e1در اسپلیت سامسونگ :
هنگامی که اسپلیت سامسونگ ارور ای یک میزند نشاندهنده خرابی سنسور دستگاه میباشد
ارور e3اسپلیت سامسونگ :
این ارور در اسپلیت ایستاده سامسونگ دیده میشود که نشان دهنده خرابی برد بیرونی دستگاه اسپلیت سامسونگ میباشد .
کد اسپلیت سامسونگ .
کولر گازی سامسونگ هنگامی که برد دستگاه تعویض میشود تکنسین اسپلیت سامسونگ باید حتما به اسپلیت کد بدهد که دستگاه فرمان بگیرد در غیر این صورت کلیه چراغ های اسپلیت سامسونگ همزمان چشمک میزند.
ما از مشتریان عزیزی که اسپلیت سامسونگ استفاده میکنند خواهشمندیم در زمینه سرویس سالیانه دستگاه خود اقدام نمایند زیرا اسپلیت سامسونگ بعد از مدتی که کار میکند داخل کندانسور و اواپراتور آن گردو غبار و کثیفی وارد میشود و در صورتی که تمیز نشود به دلیل سرد وگرم شدن دستگاه این گردو خاک ها محکم به بدنه دستگاه میچسبد و بعد از مدت طولانی امکان جدا شدن آن وجود نخواهد داشت ‌.

تعمیر کولرگازی زیمنس

تفاوت اسپلیت سامسونگ با ال جی

اسپلیت سامسونگ و ال جی هر دو محصول کشور کره میباشند و در این بازار رقابتی تنگاتنگ دارند با یکدیگر .
نقص اسپلیت سامسونگ :
سامسونگ در طول دو دهه که به تولید اسپلیت میپردازد تلاش های بسیاری در زمینه بر طرف کردن اشکالات اسپلیت پرداخته .که اکنون هیچ اشکالی نمیتوان روی اسپلیت گود وان اینورتر سامسونگ گذاشت .
تکنسین های شرکت سرماسیستم همواره با پیشرفت سامسونگ و عرضه مدل به مدل اسپلیت سامسونگ با دورهه هایی که شرکت سرماسیستم برگذار میکند از نحوه باز کردن دستگاه و روش تعمیرات آن آشنا خواهند شد که بتوانند خدماتی بهتر به مشتریان عزیز برسانند .
لطفا جهت تعمیر وسرویس اسپلیت سامسونگ و شارژ گاز اسپلیت سامسونگ با ما تماس بگیرید ۷۷۶۱۲۹۳۹
تست فشار گاز اسپلیت توسط مشتری :
در روزهای گرم تابستانی مشتریانی با ما تماس میگیرند و اعلام نارضایتی از سرمای اسپلیت می کنند و نظر آنها در مورد کم بودن گاز اسپلیت میباشد ولی همیشه کم بودن سرمای دستگاه دلیل بر کم بودن گاز مبرد نخواهد بود .ما توصیه میکنیم افرادی که مهارت در زمینه برق وتعمیر کولر گازی ندارند به هیچ وجه به دستگاه دست نزنند وبا شماره ۷۷۶۱۲۹۳۹ تماس حاصل نمایند .ولی روش تست فشار گاز توسط مشتریانی که تا حدودی فنی هستند به این صورت هست که دستگاه هنگامی که در حالت سرما روشن است باید به شیر های برنجی که روی یونیت بیرونی هست دست بزنند واگر دمای آن خیلی خنک بود به معنای تکمیل بودن گاز اسپلیت میباشد و دمای هوا زیاد گرم است. ولی اگر شیر کوچک خنک بود یا برفک زده باشد به معنای کم بودن گاز اسپلیت میباشد .که باید حتما یک تکنسین اسپلیت که دوره کامل دیده است این شارژگاز اسپلیت را انجام دهد ‌.
همچنین مشتریان عزیز باید دقت کنند چند نکته در مورد :

روش سرویس و شستشوی اسپلیت سامسونگ

روش سرویس کردن اسپلیت به این صورت است که باید قاب پنل ابتدا باز شود سپس فیلتر های پنل اسپلیت برداشته شود و شسته شود . و اواپراتور آن با یک فرچه نرم تمیز شود .و باید دقت داشت یونیت بیرونی را میتوان را آب شست در صورتی که برق دستگاه قطع باشد یعنی فیوز مینیاتور آن خاموش باشد . ولی توصیه میشود این کار توسط تکنسین های شرکت سرما سیستم انجام شود که کار به نحو احسنت انجام گردد .

تعمیر کولر گازی زیمنس

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا

آموزش تعمیر کولر گازی

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی چیگو

سرویس کولر گازی الجی

سرویس کولر گازی سامسونگ

تعمیر اسپیلت سامسونگ

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال

تعمیر کولر گازی الجی

2دیدگاه برای“تعمیر کولر گازی سامسونگ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *