تعمیر داکت اسپلیت الجی در شرق تهران

نمایندگی داکت اسپلیت الجی در شرق تهران. شرکت سرماسیستم آماده خدمات رسانی به همشریان عزیز شرق تهران در مورد سرویس و تعمیر داکت اسپلیت الجی و ما توانسته ایم چندین سال به همشریان عزیز خود خدماتی در خصوص تعمیرات ونصب و سرویس داکت اسپلیت الجی دهیم و مشتریان از نحوه انجام کار ما رضایت کامل را دارا یوده اند. وهمچنین شزکت سرماسیستم با داشتن بهترین تکنسین های تعمیرکار که دوره های آموزشی کامل دستگاه داکت اسپلیت الجی را دیده اند و لز مراکزی همچون سازمان فنی حرفه ای مدارکی. را اخذ کرده اند. که با مهارت و تجربه و علم و دانش کافی در خصوص سیستم های تهویه داشته یاشند که در انجام کار اختلالی ایجاد نشود. همچنین تکنسین های برتر این مرکز جهت تکمیل آموزش ها ی سیستم تهویه مطبوع به کشور کره شرکت مرکزی الجی اعزام گردیدند تا توانایی و مهارت کافی در مورد سیستم های پیچیده وی آر اف و دی وی ام راکسب نمایند. و ما امیدواریم بتوانیم در خصوص خدماتی که به مشتریان خود میدهیم رضایت کافی را دشته باشند از مرکز ما. و همچنین شرکت سرماسیستم با دارا بودن گواهی پروانه کسب از اتحادیه محترم صنف برودتی با افتخار  در خدمت همه مشتریان میباشد. ما در مورد برخی از موارد خدماتی که تکنسین های ما به مشتریان میدهند توضح میدهیم. لازم است بدانید ما قبل از ارسال نیروی تعمیرکار به محل با مشتریان تماس حاصل مینماییم که در محل حضور داشته باشند. و پس از ارسال نیرو مدت زمانی که که تکنسین در محل نشتری نیباشد را برسی میکنیم. تکنسین قبل از شروع خدمات مشکلات دستگاه را به مشتریان عزیز شرح میدهد. ومقدار هزینه و مبلغی که باید برای مشتریان فاکتور شود را اعلام میکند. ما مبلغ فاکتور های خدمات را طبس نرخی که از اتحادیه محترم صنف برودتی دریافت کرده ایم برای مشتریانمان اعمال میکنیم. و حتما اگر قطعه ای را برای مشترکی تعویض میکنیم قطعه سوخته ره به آنها تحویل میدهیم. مگر در صورتی مه قطعه توسط شرکت گارانتی شده باشد که باید قطغه سوخته را به شرمت تحویل دهیم. ولی ما در مرکز نمایندگی داکت اسپلیت الجی در شرق تهران آمده ایم که بتوانیم خدمتی به همشریان خود داشته باشیم.
نمایندگی داکت اسپلیت الجی در شرق تهران  چیست؟
ما اگر توانسته ایم در شرق تهران به خدمات داکت اسپلیت الجی دست پیداکنیم دلیلش آن است که ما با دقت و پشت کار بالا به کلیه مشترکین خود خدمات داده ایم.
سرویس داکت اسپلیت الجی در شرق تهران چگونه است؟
سرویس داکت اسپلیت الجی در شرق تهران به نحوه ایست که باید دستگاه داکت اسپلیت را با دستگاه کارواش به خوبي شستشو دهیم و پس از سرویس کامل یه تنظیم کردن گاز دستگاه میپردازیم و کلیه قطعات از قبیل کمپرسور موتور فن ها را برسی میکنیم و مقدار آمپر دستگاه را برسی میکنیم و اگر در سیستم مورد مشکوکی بود کل سیستم را دوباره چک میکنیم تا به حالت نرمال برسد.
شارژگاز داکت اسپلیت الجی در شرق تهران چیست؟
شاز گاز داکت اسپلیت الجی در شرق تهران توسط تکنسین های ما به نحوی انجامیگیرد که دستگاه مانند روز اول که نصب گردیده تولید سرما کند. ما درصورت نیاز کل گاز دستگاه را خالی میکنیم ومدار را وکیوم میکنیم و مجددا به دستگاه تزریق میکنیم که شاید این موضوع برای مشتریان کمی عجیب باشد ولی باید بدانند اگ داخل مدار سیستم دستگاهشان روغن یا رطوبت هوا وجود داشته باشد دستگاه دچار اختلال میگردد.
تعمیر داکت اسپلیت الجی در شرق تهران چگونه است؟
تعمیرات داکت اسپلیت الجی در شرق تهران به نحوه ای بسیار دقیق صورت می‌پذیرد که باید بگویم تکنسین های ما قبل از تعمیر هر دستگاهی ابتدا ایراد آن را برسی وپیدا خواهند کرد وسپس قطعه ای را تعویض میکنند زیرا نهم ترین نطلب در مورد تعمیر داکت اسپلیت الجی پیدا کردن ایراد دستگاه میباشد. برخی از منطق تحت پوشش ما را برایتان اعلام میکنیم.
نمایندگی داکت اسپلیت الجی در تهرانپارس
نمایندگی داکت اسپلیت الجی در نارمک
نمایندگی داکت اسپلیت الجی در پیروزی
نمایندگی داکت اسپلیت الجی در شیان
و ما برخی از محله های تحت پوشش را نام میبرم ماتند حسین آباد. هروی. مجیدیه سمنگان رسالت فلکه سوم تهرانپارس میدان لوزی میدان امامت میدان  آیت خیابان نیروی هوایی افسریه قصر فیروزه میدان امام حسین. خ گرگان. خیابان ایران. خاوران. خیابان دماوند و مناطقی همانند نمایندگی داکت اسپلیت الجی در لواسان. نمایندگی داکت اسپلیت الجی در رودهن و بومهن، جاجرود و پردیس تحت پوشش ما میباشد.
شماره تماس نمایندگی داکت اسپلیت الجی به این صورت است 02177612939 میباشد برخی از ایرادهای دستگاه هواساز الجی را توضیح خواهم داد.
دلیل صدا دادن هواساز الجی
دلیل آب دادن هواساز الجی
دلیل بادگرم زدن هواساز الجی.
نمایندگی چیلر الجی در شرق تهران نیز تدسط شرکت سرماسیستم انجام میپذرید.
تعمیر چیلر الجی در شرق تعران تخصص ماست و کافی‌ست بدانید ما به کلیه سیستم های تهویه مطبوع آشناییت کامل داریم. و دستگاهای همچون چیلر الجی هواساز الجی و روفتاپ الجی جزو خدمات ما میباشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *