تعمیر هواساز هانیول

تعمیر هواساز هانیول از جمله خدمات شرکت سرماسیستم بوده که سالهاست تکنسین های خود را با آموزش در این مورد آماده کرده جهت خدمات رسانی به شهروندان تهرانی .
تعمیر هواساز هانیول در تهران نیاز به تخصص و مهارت کامل در خصوص سیستم های برودتی و دنیای سیالات دارد .
تعمیرکار هواساز هانیول :
تعمیرکار هواساز هانیول باید دانش کامل در مورد این سیستم داشته باشد زیرا اگر در هنگام تعمیر هواساز هانیول اشتباه رخ دهد باعث ارور هواساز هانیول میشود و اگر هواساز یا داکت اسپلیت هانیول ارور بزند باید سیستم از اول ریست شده و کد بگیرد .
کمپرسور هانیول نیز در نمونه های مختلف وجود دارد
تعمیرات داکت اسپلیت هانیول :
داکت اسپلیت هانیول از جمله برندهای برتر دنیا میباشد که متاسفانه به دلیل قیمت بالا در کشور ما استقبال کمی را پیش رو داشته .
نمایندگی پس از فروش هانیول :
شرکت سرماسیستم به عنوان نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت هانیول بوده و کلیه خدمات شامِل، تعمیر داکت اسپلیت هانیول ،تعمیر هواساز هانیول ،سرویس داکت اسپلیت هانیول ، سرویس هواساز هانیول را انجام میدهد .
از آنجایی که در فصل گرمای تابستان هنگامی که ما به منزل یا محل کار میرسیم و دمای بالای اتاق طاقت ما را سر می کند ، نیاز به وسیله ای داریم که بتواند ما را از این گرما نجات دهد و امروزه با پیشرفت روز افزون سیستم های برودتی داکت اسپلیت و دی وی ام ما میتوانیم دمای اتاق را تا ۱۶درجه برسانیم در صورتی که دمای بیرون اتاق حتی به بیش از ۵۰ درجه میرسد
سیستم های برودتی در ابتدا فقط کولرگازی پنجره ای بود که به کولر گازی پشت پنجره ای آمریکایی معروف بودن .کولر گازی پنجره ای جزو دستگاهای پر مصرف بوده که سیستم برودتی اینورتر امروزه جای آنها گرفته و با سیستم دی سی کار کرده با آمپر بسیار پایین .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *