تعمیر کولر گازی انقلاب

تعمیر کولر گازی انقلاب dکی از شعب و نمایندگی های شرکت سرماسیستم می باشد که این مرکز به تعمیر و اسپیلت و کولر گازی پرداخته می شود.اگر کولر گازی و اسپیلت شما به مشکل خورده و در منطقع انقلا و یا حواشی و حوالیآن سکومن دارید می توناید به مرکز سرما سیستم مراجعه کنید و تعمیر کولر کازی خود را به مر کز ما بسپارید.

خیابان های 12 فروردین – 16 آذر – خیابان ژاندارمری و کوچه گرانفر جزو مناطق تخحت پوشش این مرکز می باشد. از دیگر خیابان ها و کوچه هایی که تحت پوشش این مرکز می باشد می توان به خیابن منیری جاوید خیابان خیابان انقلاب خیابان دانشگاه و خیابان جمالزاده اشاره نمود.خیابان کارگر شما لی و خیابان کارگر جنوبی – خیابان قدس و خیابان وصال شیرازی – خیابان فرصت و خیابان نصرت و خیابان بزرگمهر نیز تحت پوشش تعمیر کولر گازی انقلاب می باشند.

اگر دز منطقه بلوار کشا,رز نیز حضور دارید می توانید تعمیر کولر گازی و سرویس اسپیلت خود را به ما بسپارید.خیابان طالقانی و خیابان سرپرست و مظفر نیز در دسترس همکاران ما در این مرکز می باشد که در کوتاهترین زمان می توانند خود را به منطقه مورد نظر شما برسانند.

اگر در منطقه جمهوری وکه به خیابان 12 فروردین نیز دسترسی دارد سکونت دارید می توانید از خدمات ما استفاده کنید.خیابان لبافی نژاد از دیگر خیابان های تحت پوشش می باشد.

تعمیر کولر گازی انقلاب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *