تعمیر کولر گازی ستارخان

تعمیر کولر گازی ستارخان یکی از مراکزی که در قسمت تعمیرات لوازم مشغول به کار می باشد سرویس کولر گازی ستارخان است.تاین مرکز که در محدوده مرکز تهران واقع شده است کار تعمیر اسپیلت و کولر گازی را برعهده دارد.ویژگی خاص این مرکز این است که دسترسی بسیار خوبی به کلیه قسمت های شرق و غرب تهران بزرگ دارد. تجهیزات بسیار خوبی در این مرکز قرار داده شده است و برای اینکه کارشناسان این مرکز بتوانند خدمت رسانی قابل قبولی را ارائه دهند تمامی آنها در دوره های تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپیلت شرکت نموده اند.

از جمله کارهای خوبی که در این مرکز صورت گرفته است دسته بندی مشتریان به دو قسمت مشتریان تجاری و مشتریان خانگی می باشد. مشتریان تجاری با توجه به مقدار کارکرد کولر گازی و حجم استفاده ای که از اسپلیت برای خنک کردن و یا گرم کردن محیط استفاده می شود کاملا متفاوت است و در نتیجه به سرویس دهی بیشتری و زمانبندی سریعتی جهت سرویس نیاز دارند.

سرویسکاران این مرکز حتما با خود قطعات مصرفی که نیاز به تعویض دارند را همراه خود خواهند داشت تا در صورتیکه کولر گازی شما نیاز به تعویض قطعات و لوازم داشت بدو اتلاف وقت کار تعمیر را انجام دهند و برای تعیه قطعات زمانی از مشترک اتلاف نگردد

همچنین پس از انجام کار سرویس کولر گازی واحد پشتیبانی با شما تماس خواهد داشت و از میزان رضایتمندی شما از سرویس انجام شده سوال خواهند پرسید که شما می توانید در صورتیکه هرگونه نارضایتی از سرویسکاران دارید را به اطلاع همکاران ما در قسمت پشتیبانی برسانید تا در اسرع وقت به کار شما رسیدگی گرددو همکاران دیگری را برای بهبود کار تعمیر صورت گرفته به محل شما اعزام کنیم.

با تشکر از انتخاب شماو امید واریم ما بتوانیم بهترین خدمات کولر گازی را برای شما داشته باشیم با امید بهترین روزها . اگر شما با شرکت سرما سیستم تماس گرفتید و ما خدماتی به شمااراعه دادیم که شما رضایت نداشیدحتما با مدیریت سرماسیستم تماس بگیرید تا برسی دقیق تر انجام دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *