روش از بین بردن بوی یخچال

0روش از بین بردن بوی یخچال شرکت سرما سیستم
از بین بردن بوی بد یخچال با  ترکیبات طبیعی و خانگی
یخچال فریزر به دلیل مواد غذایی، میوه و سبزیجات که درون آن وجوددارد باعث بوی نامطبوع میشود. گاهی اوقات یخچال بوی بدی دارد حتی اگر ماهی و گوشت را فقط چند روز در آنجا قرار دادهرباشیم اگر از من بپرسید چه چیزی در آشپزخانه آزارتان می دهد، من می گویم بوی بد یخچال میباشد ولی نمی توانیم از آن ها رها شویم    بعضی مواقع ممکن است اتفاق بیفتند، می توانیم باید ما  بدون استفاده از داروهای شیمیایی یخچال را جدید کنیم ، اما چطور با آن ها مقابله کنیم. روش از بین بردن بوی بد یخچال
در این بخش  روش های طبیعی برای از بین بردن بوی یخچال که تند است و تمیز کردن آن آورده شده است.

رفع بوی بد یخچال و فریزرچگونه انجام دهیم؟

برای از بین بردن بوی بد یخچال چه کار کنیم؟
روش های از بین بردن بوی بد یخچال فریزر
رفع بوی یخچال با جوش شیرین روش اول است :
این روش همیشه معتبر و ارزان است:یک لیوان بردارید با جوش شیرین پر کنید و در یخچال قرار دهید. جوش شیرین بو را جذب خواهد کرد کل یخچال را تمیز کنید.

شستشوی سرکه برای بوی بد یخچال روش دوم
مانند جوش شیرین عمل می کند ، اما از آنجا که سرکه خاصیت خوبی دارد، باید کمتر استفاده شود. برای یخچال متوسط فقط نیمی از لیوان را پر از سرکه کنید.
بوی بد یخچال با لیمو :
لیمو را پاره کنید و در کاسه ای گذاشته داخل یخچال قرار دهید. لیمو بوی بد را ازبین می برد اما لیمو باید حداقل یک بار در هفته تعویض شود.
رفع بوی بد یخچال با سرکه هم انجام میشود
رفع بوی بد یخچال با لیمو ، جوش شیرین و سرکه
روش سیب زمینی برای خوشبو کردن یخچال هم میباشد
پوست سیب زمینی را بکنید و داخل یخچال قرار دهید برای از بین بردن تمام بوهای یخچال باید هر 2 – 3 روزسیب زمینی را عوض کنید و در یخچال نگه دارید تا وقتی بو تمام شود.
میخک یخچال را خوشبومیکند :
لیمو یا یک پرتقال بردارید نصف کنید و در میخک بزنید. در این نقطه مرکبات تا زمانی شروع به خشک شدن کند داخل یخچال می ماند.
جوبرای رفع بوی بد یخچال خوب است :
دقیقا مثل سیب زمینی، آرد جو بویی که در یخچال و یا کاسه سرامیکی یا آلومینیومی مانده را جذب می کند.

از بین بردن بوی بد یخچال فریزر له روش قهوه:
در چند روز ، حتی با استفاده از دانه های قهوه در قفسه های مختلف یخچال، بو از بین می رود. از بین بردن بوی بد یخچال
تمیز کردن یخچال با قهوه
کربن برای رفع بوی بد یخچال استفاده میشود
کربن فعال را داخل کاسه ای بریزید و آن را در قفسه بالای یخچال قرار دهید. اگر می توانید برای تاثیر سریع تر ، زغال را روی هر قفسه قرار دهید.خوشبو کردن یخچال فریزر با عصاره وانیلی هم روش خوبی است.
یک توپک پنبه را در عصاره  ، آن را در کاسه کوچک داخل یخچال گذاشته تا بو از بین رود.چطور از ایجاد بو در یخچال جلوگیری کنیم ؟
این سوال افرادزیادیی  است ، اما قطعا می توانیم برای دفع بلایای طبیعی به اندازه کافی اقدامات احتیاطی داشته باشیم، همیشه ممکن نیست، اما می توانیدغذا را در ظروف در بسته نگهداری کنید؛
همیشه گوشت و سبزیجات را نگاهکنید تا مطمئن شوید آسیبی به آن ها نمی رسد.ماهی یکبار یخچال را برای جلوگیری از رشد باکتری ها و بوی بد تمیز  بین بردن بوی بد یخچال با وانیل. یخچال را هنگام خانه تکانی تمیز کنیم
اولین گام در برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال حین تمیز کردن یخچال فریزر در خانه تکانی  بو است. برخی اوقات حتی با شست وشوی کامل یخچال هم بار دیگر بوی نامطبوع بازمی گردد، مگر این که منبع اصلی بو را خارج کنید. از هیچ ماده شیمیایی استفاده نکنید اما به جای آن از محلول آب و جوش شیرین و یا سرکه و آب استفاده کنید؛ مرغ و گوشت و تخم مرغ هایی را که بیش از دو ساعت در دمای بالای 4/4 درجه سانتی گراد بوده دیگر استفاده نکنید ؛در صورتی که یخچال دارای طبقات متعدد است، آنها را خارج کنید و با آب و بشویید. اگر نیاز به راهنمایی داشید با شماره تماس شرکت تماس بگیرید. 02177612989

http://www.gascooler.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *