زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی

زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی
زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی

زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی

کولر گازی پجره ای , روش وزمان سرویس

کولر گازی پنجره ای ( window air conditioner ) در این نوع کولر ها فن دستگاه و کمپرسور آن همانند کولر گازی پرتابل (متحرک) در یک محفظه قرار دارند به همبن دلیل به کولر گازی پنجره ای کولر های یک تکه نیز می گویند .کولر پنجره ای یا window air conditioner کولر گازی پنجره ای به راحتی در پنجره و کانال مورد نظر قرار میگیرد، لذا در هنگام خرید تنها باید به ابعاد پنجره ای که قرار است کولر در آن قرار گیرد توجه نمود . قرار گیری این تجهیزات در پشت پنجره نیز سبب میشود صدای کمپرسور در داخل شنیده شود که سرمایش اندکی با صدا همراه خواهد بود.باید توجه داشت که کولر های پنجره ای به نسبت سایر تجهیزان سرمایشی مصرف بالاتری دارند . عموما این نوع کولرها کنترول از راه دور ندارند که می بایست در هنگام خرید به داشتن این امکان توجه نمود.

سرویس کولر گازی آفریقا

سرویس و نگهداری صحیح کولر گازی در شروع فصول گرم میزان زیادی  در کاهش مصرف برق موثر است.  فیلترها، کویلها و پره های کولر گازی پنجره ای به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند .عدم تمیز کردن و شستشوی به موقع کویل های کولر گازی پنجره ای منجر به کاهش راندمان دستگاه می شود. این کثیفی ها سبب اختلال در انتقال حرارت در کویل ها نیز هستند .

زمان مناسب برای بررسی فیلتر کولر گازی

باید به صورت ماهیانه فیلتر هوای کولرگازی پنجره ای که معمولا در جلوی پنل تعبیه شده بررسی و با آب گرم معمولی تمیز شسته شوند تا ضمن داشتن هوای مطبوع ، تا ۱۰۰ درصد کاهش مصرف داشته باشید. همانطور که می دانید برخی از فیلتر ها را می توان چندین مرتبه تمیز و استفاده کرد اما برخی از فیلترها باید کاملا بعد از مدتی تعویض شوند.

جهت سرویس کولر گازی با شماره 02177612939 تماس بگیرید
09122803982مشاور خرید کولر گازی
09195656874مدیر فروش داکت اسپلیت
09387167510فروش قطعات کولر گازی

1دیدگاه برای“زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *