سرویس مینی چیلر گری 77612939

سرویس و تعمیر چیلر و کولر گازی

سرویس مینی چیلر تخصص ماست

مینی چیلر گری
Mini chiler gree
مینی چیلر گری
Mini chiler gree

مینی چیلر GREE نوعی از سیستم های تهویه مطبوع مرکزی کوچک می باشد.مینی چیلر GREE ترکیب خوبی از کیفیت بالا، مصرف پایین انرژی و هزینه های نگهداری پایین می باشد. .

مینی چیلر GREE می تواند به طور گسترده در مواردی چون آپارتمان های بلند، خانه های ویلایی، دفاتر اداری، مراکز تفریحی، رستورانها و جاهایی که نیاز به تهویه مطبوع مخصوص دارند استفاده شود. بطور معمول این دستگاه ها در حالت گرمایشی می توانند تا دمای خارج -۱۵ºC به راحتی کار کرده و زیر بنایی از ۷۰ الی ۴۰۰ متر مربع را پوشش دهد.
شرکت سرما سیستم آمادگی کامل جهت اجرا وتعمیر این محصول را دارا میباشد
دستگاه مذکور را می توان در بالای بام، روی بالکن، داخل حیاط و یا هر مکانی که نصب و دسترسی به آن آسان باشد نصب نمود.دستگاه بایستی در مکانی نصب شود که امکان تهویه هوا به خوبی وجود داشته باشد و ضمناً هوای خروجی از دستگاه باعث مزاحمت و ایجاد مشکل برای همسایه ها نشود. توجه داشته باشید که دستگاه بایستی به گونه ای نصب شود که جهت وزش بادهای محلی بر روی کندانسور و یا در جهت خروج هوا از دستگاه باشد.

سیال انتقال دهنده انرژی در این دستگاه آب می باشد و بدون هیچ محدودیت لوله کشی می توان با استفاده از پمپ مناسب سرما و گرما را به محل های با فواصل زیاد هدایت کرد.کمپرسور با راندمان و قابلیت اطمینان بالا و همچنین اجرای سیستم تبرید با کیفیت بهینه باعث کم شدن مصرف انرژی و بالا رفتن راندمان مینی چیلر GREE شده است ،همچنین به کارگیری فن و پمپ با کیفیت و همچنین استفاده از مواد و تجهیزات کاهش دهنده صدا باعث کاهش قابل توجه سطح صدا در این سری دستگاهها شده است.

در مورد سیستم کنترلی این دستگاه لازم به ذکر است که امکان انتقال کنترل روشن و خاموش چیلر به تمام اتاق ها را دارا می باشد به طوریکه وقتی یک اتاق فرمان روشن شدن بدهد چیلر روشن شود و وقتی تمام اتاق ها خاموش شوند چیلر نیز خاموش شود، همچنین می توان کنترل عمومی مرکزی را در اتاق پذیرایی قرارداد و اهمیت کنترل آن را بالا برد.تعمیر کولر گازی
شرکت سرماسیستم دارای نیروهای متخصص در زمینه تعمیر مینی چیلر گری میباشد .که آماده اخذ قرارداد با سازمان ها وشرکت های بزرگ میباشد.
جهت برقراری تماس با شرکت سرماسیستم در زمینه خرید مینی چیلر گری و تعمیر مینی چیلر گری با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۶۱۲۹۳۹ تماس حاصل نمایید
خدمات شرکت سرماسیستم:
[ ] تعمیر تخصصی مینی چیلر گری
[ ] نصب مینی چیلر گری
[ ] فروش مینی چیلر گری
[ ] شارژ گاز مینی چیلر گری
برخی از ارور های مینی چیلر گری عبات انداز:

ارور e7 مینی چیلر گری : دوستان باید دقت داشته باشند سیستم های مینی چیلر گری نسبت به فشار بار آب کویل حساس میباشندو اگر فشار تنظیم نباشد یا پمپ سوخته باشد این ارور ایجاد میشود
در صورت بروز مشکل در سیستم مینی چیلر گری با شرکت سرماسیستم تماس حاصل نمایید09122803982
ریموت مینی چیلر گری به دو نوع میباشد.
قیمت کمپرسور مینی چیلر گری را از ما بپرسید.
سرویس مینی چیلر گری را از ما بخواهید.
شرکت سرماسیستم آماده سرویس دهی به شهروندان عزیز میباشد.سرویس کولر گازی
محصولات ما:
کویل مینی چیلر گری
لوله مینی چیلر گری
ریموت مینی چیلر گری
پمپ مینی چیلر گری .
برد مینی چیلر گری.
شیر مینی چیلر گری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *