سرویس کولرگازی مک کوی09122803982

 

تعمیر تخصصی اسپلیت مک کوی

شرکت سرماسیستم سالهاست که در زمینه فروش نصب وتعمیر کولر گازی های مک کوی تخصص دارد و مدل به مدل با پیشرفت مدل های اسپلیت مک کوی همگام به جلو رفته وتجربه در زمینه تعمیر اسپلیت مک کوی کسب کرده .
اسپلیت مک کوی به چند مدل تقسیم میشود

شرکت سرماسیستم با کادری مجرب در زمینه تعمیر اسپلیت مک کوی به مشتریان عزیز اطمینان خاطر میدهد در جهت سرویس تخصصی کولر گازی مک کوی.
شرکت سرماسیستم کلیه قطعات کولر گازی مک کوی را عرضه می نماید
خطاهای اسپلیت مک کوی:
موتور فن کولر گازی هنگامی که دچار خرابی میشود دستگاه اسپلیت مک کوی ارور e3 را در نمایشگر خود نشان خواهد داد
ارور e1در اسپلیت مک کوی:
هنگامی که اسپلیت ارور ای یک میزند نشاندهنده خرابی سنسور دستگاه میباشد
ارور e3اسپلیت مک کوی:
این ارور در اسپلیت ایستاده دیده میشود که نشان دهنده خرابی برد بیرونی دستگاه اسپلیت مک کوی میباشد .

کد اسپلیت مک کوی

کولر گازی مک کوی هنگامی که برد دستگاه تعویض میشود تکنسین اسپلیت مک کوی باید حتما به اسپلیت کد بدهد که دستگاه فرمان بگیرد در غیر این صورت کلیه چراغ های اسپلیت مک کوی همزمان چشمک میزند.
ما از مشتریان عزیزی که اسپلیت
مک کوی استفاده میکنند خواهشمندیم در زمینه سرویس سالیانه دستگاه خود اقدام نمایند زیرا اسپلیت مک کوی بعد از مدتی که کار میکند داخل کندانسور و اواپراتور آن گردو غبار و کثیفی وارد میشود و در صورتی که تمیز نشود به دلیل سرد وگرم شدن دستگاه این گردو خاک ها محکم به بدنه دستگاه میچسبد و بعد از مدت طولانی امکان جدا شدن آن وجود نخواهد داشت.
مک کوی در طول دو دهه که به تولید اسپلیت میپردازد تلاش های بسیاری در زمینه بر طرف کردن اشکالات اسپلیت پرداخته .که اکنون هیچ اشکالی نمیتوان روی اسپلیت اینورتر مک کوی گذاشت .

سرویس کولر گازی فتحی شقاقی

تکنسین های شرکت سرماسیستم همواره با پیشرفت مک کوی و عرضه مدل به مدل مک کوی با دوره هایی که شرکت سرماسیستم برگذار میکند از نحوه باز کردن دستگاه و روش تعمیرات آن آشنا خواهند شد که بتوانند خدماتی بهتر به مشتریان عزیز برسانند .
لطفا جهت تعمیر وسرویس اسپلیت و شارژ گاز اسپلیت مک کوی با ما تماس بگیرید ۷۷۶۱۲۹۳۹
تست فشار گاز اسپلیت توسط مشتری :
در روزهای گرم تابستانی مشتریانی با ما تماس میگیرند و اعلام نارضایتی از سرمای اسپلیت می کنند و نظر آنها در مورد کم بودن گاز اسپلیت میباشد ولی همیشه کم بودن سرمای دستگاه دلیل بر کم بودن گاز مبرد نخواهد بود .ما توصیه میکنیم افرادی که مهارت در زمینه برق وتعمیر کولر گازی ندارند به هیچ وجه به دستگاه دست نزنند وبا شماره ۷۷۶۱۲۹۳۹ تماس حاصل نمایند .ولی روش تست فشار گاز توسط مشتریانی که تا حدودی فنی هستند به این صورت هست که دستگاه هنگامی که در حالت سرما روشن است باید به شیر های برنجی که روی یونیت بیرونی هست دست بزنند واگر دمای آن خیلی خنک بود به معنای تکمیل بودن گاز اسپلیت میباشد و دمای هوا زیاد گرم است. ولی اگر شیر کوچک خنک بود یا برفک زده باشد به معنای کم بودن گاز اسپلیت میباشد .که باید حتما یک تکنسین اسپلیت که دوره کامل دیده است این شارژگاز اسپلیت را انجام دهد ‌.
همچنین مشتریان عزیز باید دقت کنند چند نکته در مورد

روش سرویس و شست و شوی اسپلیت

مک کوی وجود دارد :
روش سرویس کردن اسپلیت به این صورت است که باید قاب پنل ابتدا باز شود سپس فیلتر های پنل اسپلیت برداشته شود و شسته شود . و اواپراتور آن با یک فرچه نرم تمیز شود .و باید دقت داشت یونیت بیرونی را میتوان را آب شست در صورتی که برق دستگاه قطع باشد یعنی فیوز مینیاتور آن خاموش باشد . ولی توصیه میشود این کار توسط؛ تکنسین های شرکت سرما سیستم انجام شود که کار به نحو احسنت انجام گردد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *