سرویس کولر گازی آفریقا

معرفی امکانات مرکز

این سرویس یکی از سرویس های کولر گازی سرماسیستم می باشد که مسئولیت ساماندهی مشترکین در محدوده آفریقا را ربعهده دارد. هر مشترکی که در محدوده جردن یا همان آفریقا سکونت داشته باشد می تواند به این مرکز سرویس کولر گازی مراجعه کند.

از جمله خدمات این مرکز ارائه کلیه خدمات تعمیراتی و و پشتیبانی در زمینه وسایل حرارتی و برودتی می باشد که با توجه به نوع ارائه سرویس دارای امکانات لازم جهت انجام صحیح این سرویس به صورت کامل می باشد.

سرویس کولر گازی آفریقا از جمله یکی از شعب می باشد که توسط افراد خبره اداره می گردد.

نحوه سفارش سرویس

برای سفارش تعمیر اسپیلت می توانید اطلاعات خوذدر را از طریق گروه تلگرامی که در قسمت بعد آدرس آن را قرار می دهیم به همراه ذکر نوع کولر گازی و مشکلی کهع برای کولر گازی شما پیش آمده است عنوان کنید.

برای جا به جا کردن کولر گازی حتما باید از قبل وقتتنطیم کنید تا کارشناس مربوط به این حوزه به محل شما اعزام گردد

برای شارژ گاز کولر نیز حتما مدل دقیق اسپیلت را از طریق تلفن یا تلگرام اعلام کنید

در صورتیکه نیاز به تعمیر کمپرسور داشته باشید باید این مورد را نیز اعلام کنید تا همکاران ما وسیله نقلیه مناسب چهت جت به جایی کمپرسور شما از محل سکونت شما بهخ شرکت همراه خود بیاورند

قطعات دسته دو مرکز

این مرکز همچنین این قابلیت را دارد که کمپرسور های دست دوم را در اختیار شما قرار داهد و با هزینه کمتری نسبت به کمپرسور نو از کمپسور مناسب استفاده کنید.

مرکز سرویس کولر گازی آفرقا تا قبل از جلب رضایت شما به هیچ عنوان سرویس کولر گازی را به رها نکرده و در صورتیکه رضایت شما جلب نشود سرویسکار دیگری را به محل اعزام خواهد نمود.

شما در محموده مورد نظر که گفته شد و تمامی حول حوش این محدوده می توناید از خدمات ما و همچنین مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید

با تشکر از حسن انتخاب شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *