سرویس کولر گازی بلوار فردوس

در این مرکز همکاران ما به تعمیر و سرویس انواع اسپیلت در تمام مدل ها می پردازند

اگر شما هم نیاز به استفاده از خدمات ما دارید می توانید با شماره 09122803982 تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند گردید.

با توجه به اینکه کولر گازی و اسپیلت هر چند وقت یکبار حتما نیاز به تعمیر و سرویس دارند حتما قبل از فرارسیدن موعد سرویس کولر گازی و اسپیلت به شرکت ما مراجعه کنید و از خدمات ما بهره مند گردید.

سرویس کولر گازی بلوار فردوس در تمام طول هفته آماده تعمیر کولر گازی شما می باشد و تعمیرکاران مجرب ما در تمام نقاط شهر تهران از جمله بلوار فردوس در سریعترین زمان ممکن به شما کمک می کنند که در تایم مقرر کولر گازی خود زا تعمیر کنید.

برای تنظیم کولر گازی حتما از اموزش همکاران ما استفاده کنید و تنظیم کولر گازی خود را معمولا بهخ صورت اتوماتیک رار دهید. تنظیم درجه حرارت آن نیز بسیار مهم است و تا انجا که امکان دارد کولر گازی خودرا در دماهای خیلی بالا و خیلی پایین تنظیم نکنید اینکار موجب بالا رفتن استهلاک کولر گازی می شود و باعث می گردد که مصرف برق خانگی و یا تجاری شما نیز بالا رود.

کولر گازی معمولا با در دمای نتعدل تنظیم گرد ککه کمپرسور و مابقی قطعات آن تحت فشار قرار نگیرد

در صورتیکه کنترل کولر گازی شما به خوبی کار نمیکند معمولا به علت ضعیف شئت باطری کنترل کولر گازی می باشد و یا اینکه علت ان ایسب دیدگی بر اثر ضربه خوردن و یا زمین خوردن کنترل کولر گازی است.

دریچه متحرک کولر گازی را معمولا به صورت ثابت نگه دارید و می توانید جهت آن رای به سمت بالا قرارد دهید که تبادل هوای گرم در تمام نقاط خانه و یا محل مورد نظر خود را داشته باشید.

در صورت تمایل می توانید برای آموزش دیدن کولر گازی باشماره شرکت سرویس کولر گازی بلوار فردوس بخش آموزش تماس بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *