سرویس کولر گازی بهشتی

معرفی سرویس کولر گازی بهشتی

کولر گازی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که با توجه به کارکرد کولر گازی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کنند.بسته به نوع کولر گازی و شرکت سازنده این کولر کیفیت قطعات مصرف شده متفاوت است و میزان کارکرد آنها با هم متفاوت است.

یکی از قطعات کولر گازی که گاها بخه مشکل می خورد اوپراتور کولر گازی می باشد. که وظیفه خنک کردن هوا را برعهده دارد.

در صورتیکه هرکدام از قطعات کولر گازی شما به سرویس و یا تعمیر نیاز داشت می توانید کار سرویس و تعمیر آن را به ما بیسپارید.

در هرکجا از محدوده بهشتی میتوانید با ما تماس بگیرید و تعمیر کولرگازی و سرویس اسپلیت خود را به ما بسپارید.خیابان های تحت پشش در منطقه بهشتی عبارتند از تمام کوچه ها و نواحی منطقه بهشتی. در صورتیکه نیاز به تعمیر فوری دارید می توانید باشماره های شرکت ما تماس بگیرید و سفارش تعمیر فوری دهید تا همکاران ما در محل حضور پیدا کنند و کار تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپیلت شما را برعهده بگیرند.

 

در نظر داشته  باشد سرویس به موقع  کولر گازی از نکات بسیار مهم در تعمیر و سرویس اسپلیت ها می باشدو بعد گذشتن زمان و تایم مشخص استفاده از کولر گازی حتما باید اقدام به سرویس این دستگاه نمایید تا در آینده خیال اسئوه از کارکرد صحیح کولر گازی خود داشته باشید.این وظیفه را سرویس کولر گازی بهشتی به صورت کامل انجام می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *