تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی دروس

دفتر خدماتی تعمیر کولر گازی و اسپیلت دروس

 

سرویس کولر گازی دروس برای تعمیر کولر گازی و اسپیلت و مینی چیلر تاسیس شده است.

این دفتر خدماتی  با جذب بهترین نیرو ها و با استفاده از قطعات ارجینال کار تعمیر قطعات و سرویس کولر گازی شما را به انجام می رساند.

تعمیر و سرویس کولر گازی باید توسط کارمنان و نیروهای آموزش دیده صورت گیرد وگرنه ممکن است بعد از تعمیر آن خروجی مدنظر خود را نتوانید بگیرید یا مثلا پس از کارکرد در یک بازده زمانی مشخص دوبازه مشکلات قبلی سراغ کولر گازی شما بیاید.

مثلا ممکن است پس از زمان کوتاهی دوباره چکه کردن کولر گازی پدید بیاید و یا اینکه کولر به جای اینکه باد کاملا خنک را به خارج ساتع کند باد گرم به بیرون بدهد

به هر حال قبل از هر اقدامی برای سرویس و تعمیر کولر گازی خود حتما از مشاوره رایگان کارشناسان سرماسیستم استفاده کنید.

شما در هر منطقه در نزدیکی سرویس کولر گازی دروس زندگی میکنید می توانید از خدمات ما استفده کنید.

تمام کوچه ها و نواحی نزدیک دروس تحت پوشش این نمایندگی قرار دارد.

سرویس کولر گازی دروس سالهاست که فعالیت خود را شروع کرده است و در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش می کند.

تعمیر اسپیلت در تمام جاهای دنیا و سرویس آن یک کار روتین می باشد که باید در زمان مناسب خود صورت گیرد.زیرا در صورتیکه اسپیلت شما نیاز به تعمیر داشته باشد ولی شما از سرویس آن سر باز بزنید احتمال اینکه هزینه های زیادی را به شما متحمل کند بسیار بالا خواهد بود پس به همین خاطر حتما در صورتی که باد گرم از اسپیلت شما خارج می شود و یا ریزش اب از داخل اسپیلت شمات موجود بود حتما به سرویس آن بپردازید.

قسمت های مختلفی در کولر گازی وجود دارند که نیاز به تعمیر و سرویس مرتب دارند از جمله می توان به تعمیر و سرویس کمپرسور کولر گازی اشاره نمود. کمپرسور وظیفه کمپرس کردن هوا و انتقال آن با فشار زیاد به داخل محفظه را داد.

قطعه بعدی که احتمالا نیاز به سرویس دارد اوپراتور می باشد.

 

در صورتیکه کولر گازی شما منظم کار نمیکند و یا اینکه عایق بندی آن با مشکل مواجه شده است حتما با مرکز ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کنند و کار تعمیرات را انجام دهند.

هرگز برای مدت زیاد کولر گازی خود را در درجه حرارت خیلی پایین تنظیم نکنید. چراغ که نه تنها مصرف برق شما به شدت رشد می کند.بلکه اسپیلت شما نیز تحت فشار قرار میگیرد و از عمر مفید آن می کاهد.

مرکز سرماسیستم در منطقه سرویس کولر گازی دروس در خدمت شما می باشد.

 

 

1دیدگاه برای“سرویس کولر گازی دروس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *