سرویس کولر گازی دیباجی

سرویس کولر گازی دیباجی

 

 

سرویس کولر گازی دیباجی
سرویس کولر گازی دیباجی

از دیگر شعب و مراکز وابسته به شرکت سرماسیستم سرویس کولر گازی دیباجی می باشد. این مرکز نیز مثل باقی شعب کار تعمیر و سرویس کولر گازی را انجام می دهد از نمایندگیها یی که این مرکز موفق به اخذ آن شده است می توان نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ و نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال اشاره نموده.سرویس کولر گازی دیباجی از جمله شعب فعال ما می باشد که همشهریهای عزیز که در این منطقه سکونت دارند می تواندد به شرکت سرماسیستم واقع در درباجی مراجعه کنند و یا از طریق تلفنی کار سروی سو تعمیر اسپیلتخود را به ما بسپارند.

تعمیر کولر گازی مدیا

برای حل مشکل کولر گازی خود در سریعترین زمان ممکن با مرکز سرماسیستم تماس برقرار نمایید. این مرکز با جذب تعمیرکاران ماهر توانسته بهترین خدمات را در زمینه تعمیر اسپیلت و تعمیر کولر گازی به مردم عزیز تهران ارائه نماید.از جمله این خدمات می توان به تنظیم گار و تعویض قطعات مصرفی و سرویس کامل دستگاه اسپیلت و دستگاه کولر گازی اشاره نمود.

 

کارگاه های سرویس کولر گازی دیباجی

تعمیرداکت اسپیلت دیباجی

تعمیر مینی چیلر دیباجی

آموزش کولر گازی دیباجی

تعویض قطعات کولر گازی دیباجی

عیب یابی  کولر گازی دیباجی

بزرگترین مرکز تعمیر و سرویس کولر گازی دیباجی در تهران بزرگ

در منطقه دیباجی و حول خوش آن از جمله خیابان های کاووس – دیباجی شمالی و دیباجی جنوبی – خیابان های غدیری ناصری و بهشتی و کلیه خیابان های اطراف این منطقه را شامل می شود.از دیگر کوچه ها و خیابان های مرکز تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپیلت دیباجی خیابان مرجان می باشد.

سرویس کولر گازی اوین

1دیدگاه برای“سرویس کولر گازی دیباجی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *