سرویس کولر گازی سعادت آباد

معرفی نمایندگی

سرویس کولر گازی سعادت آباد یکی از نمایندگی های مجاز شرکت تعمیرات تاسیساتی سرما سیستم می باشد.این منطقه که در شمال غرب تهران بزرگ قرار گرفته است و به علت منطقه و نواحی خاصی که در اطراق این منطقه قرارداشته است تا بحال فاقد نمایندگی تعمیر کولر گازی بوده است.شرکت تعمیرات تاسیساتی سرماسیستم با توجه به هدفی که در سالیان پیش مورد نظر قرار گرفته بوده است اقدام به تاسیس نمایندگی مجاز در اقصا نقاط شهر بزگ تهران نموده است که نمایندگی سرویس کولر گازی سعادت آباد جزو جدیدترین مراکزی است در این راستا تاسیس شده است.

ساعات و نحوه کارکرد نمایندگی

ساعت کار این نمایندگی جهت سفارش سرویس و تعمیر کولر گاز در ساعات اداری می باشد که شما می توانید جهت اینکار با شماره های دفتر تماس برقرار کنید  و مشکل کولر گازی و اسپیلت خود را مطرح کنید.و بعد از ثبت نام و نئع کولر گاز و برند وو مدل کولر گازی شما و همچنین مشکل پی آمده برای دستگاه شما زمان و سرویسکاری که  قرار است کار تعمیراتی روی کولر گازی شما را انجام دهد به شما معرفی می گردد.

آموزش نحوه کارکرو و سرویس کولر گازی

شرکت تعمیراتی سرماسیستم درراستای این موضوع که مشترکین عزیز خودشان نیز تا حدودی از نحوه کارکرد کولر گازی مطلع باشند و بتوانند خودشان نیز یکسری از کارهای سرویس اولیه کولر گازی را به انجام برسانند اقدام به برگزاری دوره های آموزشینموده است که این دوره برای مشترکین تا به حال فقط یکبار کار سرویس و تعمیر کولر گازی خود را به ما سپرده اند رایگان می باشد. همچنین کسانی که علاقه مند باشند که در دوره های تخصصی این شرکت شرکت  نمایند نیز می تواندد با تماس باشرکت درخواست شرکت در این دوره ها را بدهند. این دوره ها  توسط اساتید برتر تعمیر کولر گازی صورت می گیرد که  سالها در زمینه تعمیر و سرویس کولر گازی تجربه داشته اند و همچنین دارای مدارک معتبر بین المللی از معتبرین مراجع تعمیر کولر گازی م ی باشند تدریس می گردد.

هزینه های شرکت در این دوره های آموزشی کاملا مقرون به صرفه بوده و شما به هیچ پیش نیازی جهت شرکت در این دوره ها نیاز نیست . این دوره ها شامل دو بخش تئوری و عملی می باشدکه صورت دو دوره جداگانه ارائه می گردد. بعد از گذراندن دوره تئوری و کسب نمره قابل قبول در این دوره باید در دوره عملی تعمیر کولر گازی شرکت کنید که در ایندوره شما میتوانید به صورت کاملا تخصصی و عملی نحوه باز و بست کردن کولر گازی و نحوه شارژ گاز کولر گازی و مابقی کارهای مربوط به تعمیر کولر گازی را به صورت کاملا عملی آموزش بینید.

نصب کولر گازی

یکی دیگر از بخشهای سرویس کولر گازی سعادت آباد بخش نصب کولر گازی می باشد که سرویسکاران و کارشناسان مربوط به خود را دارد. علت اینکه این بخش از مبقی بخش های تعمیر کولر گازی جدا شده است این است که اینکا در عین این که بسیار ساده به نظر می رسد ولی کاملا تخصصی می باشد. به این علت مکانی که قرار است کولر گازی شما نصب گردد بسیار مهم می باشد که در گردش انرژی منزل شما بسیار تاثیرگزار است. بعداز اینکه مکان نصب اسپیلت شما توسط کارشناسان شرکت سرویس کولر گازی تعیین گردید حالانوبت یه نصب خود کولر گازی می باشد که باید نوع نصب به گونه ای باشد که کولر گازی کاملا سر جای خود مستقر باشد و همچنین تمیز کارکردن نصاب هایی که به محل مورد نظر مراجعه می کنند بسیار مهم است. در مرحله بعدی نصب نکته قابل توجه این است که لوله کشی کولر گازی قرار است رو کار انجام گیر و یا اینکه قرار است از لوله کشی توکار کولر گازی استفاده گردد البته پیشنهاد نا به شما لوله کشی توکار کولر گازی می باشد به این علت که لوله کشی توکار کولر گازی بسیار تمیز و شکیل تر می باشد ولی نکته مهم این است که این مدل لوله کشی دارای هزینه بالاتر و زمان برتر می باشد. به هر حال این در اختیار سلیقه شخصی شما می باشد که از چه مدل لوله کشی بخواهید استفاده کنید. نکته دیگری که در لوله کشی کولر گازی حائز اهمیت است این است که این لوله کشی کاملا استاندارد صورت گیرد که امکان هرگونه چکه کردن قطرات آب به حداقل برسد. مخصوصا در حالت لوله کشی توکار کولر گازی که در صورت چکه کردن مشکلاj بسیار زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

سرویس سالانه کولر گازی

یکی از ویژگیهای سرویس کولر گازی سعادت آباد این است که به شما در بزده زمانی که کولر گازی شما نیاز به سرویس دارد اطلاع  رسانی خواهد کرد. این اطلاع رسانی بسیار مهم می باشد زیرا ممکن شما به علت مشغله های کاری خاص که ممکن است برای شما به وجودآمده باشد این نکته را فراموش کرده باشید که زمان سرویس دستگاه شما فرا رسیده است و در صئرتیکه یک بازده زمانی از زمان مورد نظر شرکت برای سرویس کولر گازی بگذرد ممکن است کولر گازی شما نیاز به تعویض قطعات کاربردی نیاز پیدا کند که این موضوع هم از لحاظ زمانی و هم از لحاظ مبلغ پرداختی در انتهای کار برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

تعمیر قطعات کولر گازی

کولر گازی دستگاهی می باشد که از دو مدل قطعه در آن استفاده می گردد یکسری از این قطعات بیشتر به قطعات یک بار مصرف معروف می باشند که پس از کارکرد در یک بازده زمانی مشخص نیاز به تعویض پیدا میکنند و امکان تعمیر آنها وجود ندارد و یا اینکه اگر مورد تعمیر قرار گیرند شاید آن بازدهی مورد نظر شما را به شما ندهند. اما یکسری از قطعات کولر گازی هستند که در صورتی که مشکلی برای آنهاپی شبیاید امکان تعمیر آنها وجود و در حالت کلی اصلا از لحاظ اقتصادی منطقی نیست که این قطعات تعویض گردد. از جمله این قسمت ها می توان به کمپرسور کولر گازی اشاره نمود که در صورت خراب شدن کمپرسور کولر گازی همکاران ما بعد از باز نمودن این قطعه و رجوع دادن آن به شرکت ت.سط تعمیر کار مخصوص تعمیر کمپرسور تعمیر می گردد.

پشتیبانی کولر گازی تعمیر شده

در نمایندگی سرویس کولر گازی سعادت آباد یک قسمت به عنوان پشتیبانی وجود دارد که شما در صورتیکه کولر گازی و اسپیلت خود رار برای سرویس به این نمایندگی سپرده باشید می توانید جهت اطلاع از نحوه انجام کار و زمان تحویل و یا زمان مراجعه همکاران ما به منزل خود با خبر شوید. و همچنین این پشتیبانی در صورتیکه شما مشکلی و یا شکایتی از تعمیر انجام شده داشته باشید کاملا با شما همکای می کنند که سرویسکاران ما برای بار دوم بدر محل حضور پیدا کنند و مشکل به وجود آمده را رفع کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *