سرویس کولر گازی سهروری

معرفی سرویس کولر گازی سهروردی

اگر به دنبال تعمیرگاهی جهت سفارش تعمیر کولر گازی و اسپیلت خود می باشید ما سویس کولر گازی سهروردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تعمیر و سرویس اسپیلت کاری اجتناب ناپذیر است و پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیر دستگاه کولر گازی خود به یک نمایندگی مطمئن با سابقه کاری بالا مراجعه کنید و کار تعمیر و سرویس کولر گازی خود را به آن بسپارید.

نمایندگی سرویس کولر گازی سهروردی با جمع آوری تعداد بسیاری از نیروهای زبده و کار بلد این ادعا را دارد که تمام برندهای کولر گازی موجود در بازار را می تواند تعمیر کند و برند و مدلی از کولر گازی نیست که تحت تعمیر موفق این شرکت قرار نگرفته باشد.

این مرکز از امکانات خوبی برای تعویض قطعات مصرفی و تعویض قطعات اساسی کولر گازی برخوردار است.

تعمیر کمپرسور

تعمیر کمپرسور کولر گازی از دیگر خدمات سرویس کولر گازی سهرودی می باشد. هزینه های مربوط به تعمیر کمپرسور معمولا بالا می باشد و پیشنهاد ما این اسن که قبل از خراب شدن کمپرسور حتما به نوبت کولر گازی خود را سرویس کنید

تعمیر و سرویس مینی چیلر و تعمیر و سرویس داکت اسپیلت نیز در این مرکز انجام می گیرد

برای اطلاع از ساعات کاری ما می توانید به سایت  ما مراجعه و از داخل اطلاعات تماس ساعات کاری ما را مورد بررسی قرار دهید

در انتهاتعمیرکاران و مدیریت سریویس کولر گازی سهروردی از اینکه با انتخاب خود به ما اطمینان کرده تشکر و قدر دانی می کند.

اگر در انتهای تعمیر و یا سرویس کولر گاری و بعد از اینکه شما کولر گازی خود را تست کردید عیب یا اشکالی در روند تعمیر و یا سرویس کولر مشهده کردید و یا اینکه از خروجی کار رضایت نداشتید می توانید با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان دیگری به محل شما اعزام گردد و مشکل شما را حل کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *