سرویس کولر گازی شهرک غرب

معرفی سرویس کولر گازی شهرک غرب

 

زا چه برند کولر گازی استفاده می کنید و آیا تا به حال اقدام به تعمیر آن نموده اید؟ آیا رضایت کافی از تعمیر انجام شده داشته اید؟

تعمیر کولر گازی دارای مقدماتی است که باید تعمیرکار کولر گازی به همه آنها واقف باشد و در صورتیکه هرکدام از این مراحل تعمیری به درستی انجام نگیرد احتمال اینکه بعدا مشکلات دیگری برای اسپیلت شما پیش بیاید بسیار زیاد است پس حتما قبل از اینکه تعمیر کولر گازی خود را به مرکزی که ادعای  تعمیر و سرویس کولر گازی دارد بسپارید یک تحقیق کوچک در مورد سابقه آن تعمیر گاه و مرکز سرویس انجام داده و میزان رضایت مشتریان خود آن مرکز را از تعمیر انجام شده جویا شوید.

مرکز سما سیستم در شهرک غرب دارای  نمایندگی می باشد و این شعبه برای این تاسیس شده است که شما در کوتاهترین زمان بتوانید سرویس کولر گازی خود را به یک تعمیر گاه خوب بسپارید و نگرانی خاصی از این جهت نداشته باشد.

 

سرویس کولر گازی شهرک غرب با سالها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس کولر گازی این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر انجام شده تمام استاندارد ای تعمیر را رعایت کند و از جهت تمیزی کار و لوله کشی کولر گازی نیز نیازهای شما را برطرف کند.

شهرک غرب یکی از مناطقی می باشد که با توجه به بافت منطقه ای و عدم دسترسی این مناطق به خدمات تعمیراتی نزدیک منازل و اداره جات نیاز به یک مرکز تعمیر کولر گازی در نزدیکی این منطقه احساس می شد. شرکت سرما سیسم با توجه به وجود این نیاز اقدام به تاسیس مرکز سرویس کولر گازی شهرک غرب نموده است.

در هر حال همکاران ما در این مرکز آماده می باشند در صورتیکه شما به ما اعتماد کنید در اسرع وقت به محل شما حضور یابند و اشکالات و مشکلات اسپیلت شما را بررسی کنند و پس از اعلام هرینه در صورت درخواست شما به تعمیر آن مشغول شوند

از این پس همشهریان عزیز که در این منطقه و یا نواحی نزیک به این منطقه سکونت دارند می تواندد تعمیر اسپیلت خود را به ما بسپارند.

در این مرگز خدمت های متنوع عرضه می گردد و ا زحدیدترین دستگاه ها و ابزار ها برای تعمیر کولر گازی و اسپیلت استفاده می گردد.

برای سفارش تعمیر اسپیلت کافیست به صورت حضوری به مرکز مراجعه کنید و یا اینکه به صورت تلفنی با شماره 09122803982 تماس برقرار کنید.

تعمیر و سرویس انواع کولر گازی در این مرکز انجام می گیرد و تمام برندهای کولر گازی تحت پوشش این مرکز می باشد.

تعمیر اسپیلت و تعمیر داکت اسپیلت و تعمیر مینی چیلر نیز در این مرکز انجام میگیرد.

در پایان مدیریت این مرکز از شما بابت اعتمادی که به شرکت سرماسیستم نموده اسد تشکر و قدردانی میکند

از دیگر مزایای سرویس کولر گازی شهرک غرب کادر مدیریتی قوی و کارشناسان بسیار خبره می باشد که تا به حال تعدت بسیار زیادی از تعمیرات کولر گازی و اسپیلت را به عهده گرفته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *