سرویس کولر گازی فتحی شقاقی

یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر اسپیلت سرویس کولر گازی فتحی شقاقی می باشد. این نمایندگی جزو نمایندگیهای فعال حال حاضر منطقه یوسف آّباد می باشد. در این مرکز که به صورت حضوری و کاملا نیروهای مجرب را به محل شما اعزام میکند به صورت تمام وقت فعالیت می کند.

اگر نیاز به ینروهای متخخص جهت تعمیر و سرویس دارید می توانید این کار را به نمایندگان ما در نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی بسپارید. تعمیر داکت اسپیلت و تعمیر مینی چیلر و انواع مدل های اسپیلت در این نمایندگی صورت می گیرد. برای اینکه دستگاه شما به صورت کاملا حرفه و بدون نقص تعمیر گردد و همکاران ما لوارم و قطعات مورد نیاز را همراه خود داشته باشند حتما قبل از سفارش تعمیر کولر گازی به همکاران مامشکا اسپیلت خود را گزارش دهید.

لوله کشی کولر گازی فتحی شقاقی نیز از جمله قسمت های مهم این نمایندگی می باشد که شما می توانید لوله کشی کولر گازی خود را به ما بسپارید.این کار بسیار مهم می باشد چرا که در صورت انجام لوله کشی به صورت اشتباه ممکن است پس از مدتی مشکل چکه کردن آب از لوله ها برای شما پیش بیاید

اگر قصد ذدارید دستگاه اسپیلت خود را نیز از جایی به جای دیگر منتقل کنید می توانید از این نمایندگی جهت این انتقال کمک بگیرید در حث جابه جایی اسپیلت نیز باید دقت لازم صورت گیرد تا پس از نصب دوباره کولر گازی مشکل خاصی برای این دستگاه پیش نیاید و همان راندمان قبلی را از آن داشته باشید.

اگر اسپیلت شما ایتن مشکل را دارد که باد گرم خروجی می دهد حتما در اولین فرصت برای چک شدن کولر گازی با ما تماس برقرار کنتید چرا که ممکن است ادامه این روند مشکل جدی تری را متوجه کولر گازی شما کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *