سرویس کولر گازی قیطریه

سرویس کولر گازی قیطریه

مرکز سرویس  و تعمیر کولر گازی قیطریه

سرویس کولر گازی قیطریه

سرویس کولر گازی قیطریه مرکزی است برای خدمت رسانی در زمینه کولر گازی و اسپیلت. به این معنی که وقتی اسپیلت و کولر گازی شما به مشکلی بر بخورد و یا اینکه به بازه زمانی مورد نظر برای سرویس رسیده باشد کولر گازی خود را باید برای تعمیر و یا سرویس به مرکز سرویس کولر گازی قیطریه بسپارید.

سرویس کولر گازی قیطریه دارای کارگاههای متنوعی می باشد که از آن جمله می توان به بخش شارژ گاز کولر اشاره نمود. در این بخش کولر گازی ها و اسپیلت هایی که از لحاظ شارژ گاز کمبود دارند مورد سرویس قرار می گیرند.

از دیگر بخش های سرویس کولر گازی می توان به بخش تعمیر داکت اسپیلت ها در برند های مختلف اشاره نمود. داکت اسپیلت دارای تعمیرات تخصصی می باشد که شما اگر دارای این دستگاه می باشد و در منطقه قیطریه سکونت دارید می توانید به شعبه تعمیر کولر گازی ما مراجعه کنید و یا باشماره ها 09122803982 تماس بگیرید تا همکاران ما به شما یاری برسانند.

تمام کوچه و محله حای اطراف قیطریه می توانند از خدمات ما استفاده کنند.اگر اسپیلت شما دچار مشکل چکه کردن شده است و یا اینکه باد گرم از آن خازج می شود حتما این مورد را به اطلاع همکاران ما برسانید تا در اسرع وقت به حل این مشکل بپردازند.

اکثر برند های اسپیلت در اینم مرکز تعمیر می شوند از جمله برند های کین الکتریک جنرال و هایسنس و سامسونگ.

با تشککر از اینکه شرکت سرماسیستم را جهت تعمیر کولرگازی خود انتخاب کرده اید.

 

1دیدگاه برای“سرویس کولر گازی قیطریه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *