سرویس کولر گازی قیطریه

سرویس کولر گازی قیطریه

مرکز آموزش و سرویس  و تعمیر کولر گازی قیطریه

سرویس کولر گازی قیطریه

 

کولر گازی از قطعاتی تشکیل شده است که در زیر می خواهیم به آن بپردازیم.

اولین قطعه ای که قصد معرفی آنرا داریم کمپرسور می باشد. کمپرسور قطعه اصلی کولر گازی می باشد.چرا که کار اصلی مکیدن و انتقال به سمت کندانسور را بر عهده دارد. در یک سیستم خنک کننده متراکم کمپرسور با تولید فشار جریان به انتقال می دهد.کمپرسورها سه مدل متفاوت دارند که که در یزیر مدل های مختلف آن را به شما آموزش می دهیم.

تعمیر کولر گازی و اسپیلت قیطریه و نواحی اطراف

برای سرویس کولر گازی قیطریه به مرکز سرما سیستم مراجعه نمایید تا قطعات شما چک شود.

اولین مدل کمپرسوری که قصد آموزش آن را به شما داریم کمپرسور پیستونی می باشد.نوع و طرز کارکردن این مدل شبیه به موتور های اتومبیل ها می باشد.که در هر کورس کاری مقداری از گاز های کمپرسور به سمت سیلند مکیده می شود و تحت فشار قرار می گیرد و به اندرون دستگاه فشار داده می شود.

دومین مدل از کمپرسورهایی که لازم به یادگیری است کمپرسور هایی با نام روتاری می باشد که در ادامه مطلب با نحوه عملکرد اینها آشنا می شویم.مدل پمپاژ کردن و تحت فشار قرار دادن هوا در این مدل کمپرسور مکی متفاوت می باشد در این مدل نیاز به گردش 360 درجه ای تیغه ها داریم. که با این گردش هوای موجود را کمپرس میگردد. مصرف برق این مدل از کمپرسور به صرفه تر می باشد و با توجه به نوع عمکرد و تلکنولوژی ساخت پایین تر مکی باشد که این از مزیت های این نوع از کمپرسور می باشد.

این نوع از کمپرسور تیغه هایی دارد که با برخورد هوا به این تیغه ها هوا با فشار به سمت جلو رانده می شود و فشرده می گردد.

مورد بعدی از مدل های کمپرسور که نیاز به آموزش دارد کمپسورهای اسکرول می باشد. در این کمپرسورها از عمکرد حلزونی پمپها استفاده می شود.

از این کمپرسور ها در مواردی که نیاز به ظرفیت بالا نیاز است استفاده می شود. و نوع کارکرد آن به گونه ای است که از دو حلزون در کنا همدیگر استفاده گردیده است. که یکی از این حلزون ها ثابت می باتشد و حرکت حلزون دیگر که در کنا این حزونی اول قرار دارد باعث فشرده گردیدن هوا می شود.

این مدل انوع کم صدا می باشد که از مزیت های بسیار مهم این نوع کمپرسور می باشد.و می توان از در محیطهایی که مسکونی می باشد استفاده نمود.

میزان طول استهلاک این نوع از کمپرسور بسیار خوب می باشد ولی با توجه به این مزایا  رنج  قیمت بالاتری دارند.

دومین قطه ای که در کولر گازی استفاده می شود کندانسور می باشد که در زیر به تفصیل آن می پردازیم.

در بخش بیرونی دستگاه تعدادی ورق و لولهخ قرار گرفته ایت که از جنس آلومینیوم و مس می باشد. که کاری که ما از این قسمت نیاز داریم جذب حرارت می باشد که بتواند حرارت را جذب خود کند تا در هنگتم نیاز به داشتن سرما با عملکرد خود به جنک کنندگی کمک نمایند.

این قسمت از فلزات دیگری نیز ممکن است ساخته شود ولی با توجه به اینکه ما عملکرد مناسبی نیاز داریم باید حتما از مس ساخته شود تا با اطمینان خاطر بتوانیم از خنک کنندگی آن راضی باشیم.

تعمیر کولر گازی قیطریه جزء بهترین مراکز تعمیراتی ککشور می باشد.

مابقی آموزش را موکول به جلسه بعئی میکنیم و در جلسات بعد از آن نیز به آموزش تعمیر کمپرسور های کولر گازی و تعمیر کندانسورهای اسپیلت ها می پردازیم.

برای تعمیر نیز اگر کولر گازی شما نیاز به تعمیر داشت و یا اینکه اپیلت شما احتیاج به سرویس پیدا کرده بود می توانید از سرما سیستم کمک بگیرید.سرویس کولر گازی قیطریه از جمله شرکتهای قدیمی در این زمینه می باشد.

برای اینکه بتوانید کولر گازی و اسپیلت خود را به درستی تعمیر کنید باید به یک شرکت معتبر و تعمیرگاه مجاز تعمیر و خدمات کولر گازی و اسپیلت مراجعه نمایید.

در شرکت ما تعمیرکاران دارای تجربه و اطلاعات کافز در مورد کولر گازی می باشند که آماده خدمت رسانی به شما می باشند

تعمیر کولر گازی  سرویس کولر گازی 

تعمیر اسپیلت     سرویس اسپیلت

 

1دیدگاه برای“سرویس کولر گازی قیطریه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *