سرویس کولر گازی نیاوران

سرویس کولر گازی نیاوران

 

آشنایی با سرویس کولر گازی نیاوران

اگر در منطقه نیاوران سکونت دارید حتما به ذهن شما خطور کرده است که آیا در نزدیکی محل خانه زندگی شما و یا محل اشتغال شما مرکز برای تعمیر و سرویس کولر گازی وجود دارد یا اینکه نه. جواب ما به سوال مثبت. مرکز سرما سیستم به تازگی یکی از شعب نمایندگی خود را در منطقه نیاوران تاسیس کرده است که به صورت تمام وقت آماده رسیدگی به سفارش تعمیر و سرویس کولر گازی شما می باشد.

سرویس کولر گازی نیاوران از جمله شعبی می باشد که دارای تجهیزات بسیار مناسبی می باشد و از تعمیرکارن و سرویسکاران مجرب بهره می برد. سرویسکاران این شعبه در تعمیر انواع مدل های کولر گازی تبحر خاصی دارند و شما صاحب هر برندی از ک.لر گازی باشید می توانید تعمیر آن را به قسمت فنی این نمایندگی بسپارید.

مزایای سرویس کولر گازی نیاوران

از دیگر مزایای این نمایندگی این است که دارای تعداد نیروی زیادی جهت سرویس کولر گازی می باشد و دیگر شما نیاز به انتظار و اتلاف وقت برای رسیدم همکاران ما نمی باشید

این نمایندگی دارای دوقسمت فنی و پشتیبانی می باشد که قسمت فنی این نمایندگی مسئولیت انجام امور فتی تعمیر اسپیلت و کولر گازی را برعهدا دارد. وقسمت پشتیبانی نیز پیگیر کیفیت کار کولر گازی شما و گیفیت تعمیر انجام شده توسط قسمت فنی می باشد.

نمایندگی سرویس کولر گازی نیاوران ادرس و اطلاعات شما را در دیتابیس شرکت ئخیره خواهد نمود و در صورتیکه کولرگازی شما نیاز به سرویس در تایم مشخص شده داشته باشد با شما تما خواهند گرفت و به شما اطلاع رسانی خواهند نمود.

ویژگی های مدیریت مجموعه

مدیریت این مجموعه با سابقهچندیدن ساله در مدیریت تعمیرات انواع دستگاه های کولر گازی از سابقه خوبی برخوردار بوده و شما می تونید در صورت بروز هرگونه مشکل با سرویسکاران ما با قسمت مدیریت تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را جهت بررسی عنوان کنید

 

در نظر داشته  باشد سرویس به موقع  کولر گازی از نکات بسیار مهم در تعمیر و سرویس اسپلیت ها می باشدو بعد گذشتن زمان و تایم مشخص استفاده از کولر گازی حتما باید اقدام به سرویس این دستگاه نمایید تا در آینده خیال اسئده از کارکرد صحیح کولر گازی خود داشته باشید.

در انتها از اینکه به ما اعتماد کنید و سرویس کولر گازی خود را به ما بسپارید تشکر و قدر دانی میکنیم. شماره تماس نمایندگی 09387777023 میباشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *