سرویس کولر گازی پونک – معرفی قطعات کولر گازی

معرفی قطعات تعمیر اسپیلت و کولر گازی پونک

 

سرویس کولر گازی پونک
سرویس کولر گازی پونک

تا اینجای کار دو قسمت از آموزش معرفی قطعات اسپیلت های سامسونگ و کولر گازی زیمنس و مابقی کولر گازی ها را گزرانده ایم و این جلسه، جلسه سوم از این اموزش می باشد. در این جلسه آموزشی با قطعات زیر آشنا می شویم:

خازن ها از دیگر قطعاتی هستند که در کولر گازی مورد استفده قرار می گیرند. همانطور کخ می دانید وظیفه خازن ها ذخیره سازی انرژی برق می باشد تا در زمانی که احتیاج به افزایش نیروی الکترویکی در مدار دستگاه داشتیم با تخلیه خازن این انرژی به مدار منتقل شود. این انرژی برای افطایش گشتاور برای شروع به فعالیت کمپرسورها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر جاهایی که خازن ها در اسپیل مورد استفاده قرار می گیرد میتوان به موتورهای الکترو فن اشاره نمود که برای راه اندازی موتور الکترو فن از آن استفاده می شود.

قسمت بعدی که در اتصالات کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد تابلو برق می باشد. تابلو برق در واقع برای این استفاده می گردد که یتوان برق قسمت های مختلف را به تفکیک قطع و وصل نمود.

در صورتیکه اسپیلت شما در بازه زملانی مقرر نیاز به تعمیر پیداکرد و مکان شما در محدوده خیاان شریعتی می باشد می توانید به مرکز سرویس و تعمیر اسپیلت سرما سیستم مراجعه نمایید و به محض تماس شما با شرکت ما تعمیرکاران ما در فرصت مغتنم به محل شما امده و به اشکال یابی کولر گازی شما می پردازند. برای عیب یابی هزینه خاصی در نظر گرفته نمی شود و پس از عیب یابی یک اعلام هزینه به شما انجام می گردد و در صورتیکه تمایل داشته باشید اقدامن به تعمیر اسپیلت شما می نمایند.

خیابان هایی که تحت پوشش محدوده پونک می باشد از جمله خیابان عدل –  سردار جنگل – میدان پونک – گوچه های طوطی – ارسبارارن – خیابان محمدی – خیابان طوسی و کلیه کوچه ها و خیبابان های این محدوده را شامل می شود.

 

1دیدگاه برای“سرویس کولر گازی پونک – معرفی قطعات کولر گازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *