سرویس کولر گازی

معرفی شرکت

شرکت سرما سیستم یک شرکت خدماتی می باشد که این شرکت به ارئه خدمات تعمیراتی در زمینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت می پردازد.

معرفی کارشناسان

این شرکت دارای کارشناسان و تعمیرکاران مجرب می باشد که در تمام سطح تهران آماده خدمت رساین به همشهریان عزیز می باشد. برای اینکه تعمیر کولر گازی خود را به شرکت ما بسپارید کافیست از طریق سایت شرکت به نزدیکترین نمایندگی تعمیر و سرویس کولر گازی مراجعه کنید و یا اینکه با شماره 09122803982 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی

این مرکز آماده کلیه خدمات تعمیری در انواع برندهای کولر گازی می باشد. برای اینکه کارشناسان ما با توجه به مدل کولر گازی شما با توجهیزات مناسب و کافی در محل خانه و یا محل کار شما حضور پیدا کنند قبل سفارش تعمیر حتما مارک و مدل اسپیلت خود را به همکاران ما معرفی کنید.

مناطق تحت پوشش

کلیه مناطق نواحی و محله های تهران در پوشش نمایندگی های کولر گازی سرما سیستم می باشند. نمایندگی اصلی و دفتر اصلی شرکت سرماسیستم در نزدیکی دروازه شمیران قرار دارد که می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با همکاران و تعمیرکاران ما به آنجحا مراجعه نمایید.

عیب رایج کولر گازی

یکی از عیبهای رایجی که برای کولر گازی پیش می آید چکه کردن کولر گازی می باشد که این بیشتر یا به علت لوله کشی اشتباه کولر گازی و یا مشکل در خود کولر گازی می باشد.

از عیب های دیگری که برای کولر گازی شما ممکن است به وجود بیاید دادن باد گرم به سمت بیرون است.که این جزء مشکلات مهم و پرخرج کولر گازی می باشد که بیشتر به این علت به وجود می آید که کولر گازی مورد نظر در تایمس که باید سرویس می شده است سرویس نشده.سرویس کولر گازی در تایم مشخص خود از بروز مشکلات مهم و گزاشتن هزینه روی دست شما جلوگیری خواهد کرد

نصب کولر گازی

در صورتیکه به تازگی اقدام به خرید کولر گازی نموده اید حتما قبل از نصب کولر گازی از مشاوران شرکت ما مشورت بگیرید .علت استفاده از این مشاوره این است که محل نصب کولر گازی در بازدهی کولر گازی تاثیر بسیار زیادی دارد. و ضمن اینکه نوع لوله کشی کولر گازی در زیبایی و همچنین عدم چکه کردن کولر گازی تاثیر زیادی دارد.برای اینکه نصب کولر گازی از زیبایی منزل محل سکونت شما نکاهد حتما باید از لوله کشی تو کار کولر گازی استفاده نمایید.

تعویض قطعات کولر گازی

.اگر کولر گازی شما با مشکلات قطعه مواجه شده باشد که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید از قطعات مناسب و با کیفیت خو ب باید استفاده گردد که در این مورد نیز می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *