نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی – تعمیرگاه تخصصی سرما سیستم

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی در سال های گذشته اقدام به گسترده کردن خدمات خود در کلیه مناطق تهران نمود و در حال حاضر با داشتن بیش از ده سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت ال جی بدون شک به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیراتی در آمده است. ما در کلیه مراکز خود در سطح استان تهران قیمت های بسیار مناسبی را برای مشتریان در نظر گرفته ایم که در ادامه با شما راجب این موضوع اطلاعات بیشتری می دهیم.

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

همانطور که در بالا برای شما عزیزان مطرح نموده ایم با جلسات و هماهنگی های انجام شده کلیه مراکز ما موظف به ارائه قیمت های حقیقی می باشند و با رصد قیمت های همکاران در این زمینه سعی بر ارائه قیمت ارزان تر به مشتریان کرده و در این زمینه موفق شده ایم. البته لازم به ذکر است بدانید قیمت پایین برای رضایت شما عزیزان بوده و این تخفیف ها شایسته شما عزیزان می باشد زیرا همیشه مارا همراهی و حمایت کرده اید. ما برای تعمیر داکت اسپلیت ال جی از افراد با سابقه کاری بسیار مناسب استفاده می کنیم زیرا به هیچ عنوان طبق سیاست گذاری های مراکز ما نباید مشتری نارضایتی داشته باشد و باید به نحو احسنت اقدام به حل مشکل مشتری نمود.

مرکز تعمیر داکت اسپلیت ال جی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی یا الجی بصورت شبانه روزی فعالیت دارد و از اغاز سال 1397 کلیه مراکز ما با شروع فصل گرما موظف به خدمات شبانه روزی به مشتریان و شهروندان تهرانی شده اند که این موضوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا شرکت ها و مراکز استقبال بسیار خوبی را از این طرح کرده اند. با شروع فصل گرما همیشه افراد سود جو در زمینه شغلی ما فعالیت های خود را گسترده تر می نمایند و به هر نحوی به دنبال اعتماد سازی و انجام کار مشتریان می باشند و از شما مشتریان عزیز می خواهیم به هیچ عنوان به افراد سیار و بدون مجوز اعتماد نکرده و کار خود را به آنها نسپارید.

یکی از دلایل بسیار مهمی که ما به شما عزیزان در رابطه با این موضع عرض می کنیم آن است که آیا تضمینی بابت تعمیرات داکت اسپلیت الجی به شما می دهند؟

پس از درست کردن  و تعمیر کولر گازی تعویض قطعات  آیا این قطعات اصلی می باشد یا خیر؟

پس از انجام کار آیا در صورت خرابی مجدد طی چند روز بعد از درست شدن کولر این افراد پاسخگوی شما می باشند؟

ما به شما عزیزان باز هم تاکید می نماییم حتما به مراکز معتبر مانند نمایندگی سرما سیستم برای تعمیرات داکت اسپلیت الجی کار خود را بسپارید.

تعمیرات داکت اسپلیت ال جی

در نظر داشته باشید برای تعمیرات داکت اسپلیت ال جی سرما سیستم طرح های خوبی را برای شما عزیزان آماده کرده است که برخی خدمات سرما سیستم : 1- قیمت بسیار مناسب و مراجعه حضوری در کم تر از نیم ساعت 2- گارانتی پس از تعمیر قطعات به مدت یکسال 3- تعویض قطعات با قطعات اصلی از مهم ترین نکاتی است که مارا نسبت به دیگر مراکز متمایز کرده است.

ما همیشه به دنبال رضایت مشتریان خود بوده ایم و همواره درتلاش بوده تا بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهیم که این امر قطعا رضایت شما عزیزان را بیشتر می کند. تعمیرات داکت اسپلیت الجی در سرما سیستم بصورت شبانه روزی و در هفت روز هفته قابل انجام می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *