نمایندگی تعمیر کولر گازی hitachi

توضیحات کولر گازی

یکی از مدل های کولر گازی که نیاز زیادی به تعمیر پیدا می کند کولر گازی hitachi می باشد. این کولر گازی در مدل های مختلفی عرضه می شود که بسته به هر مدلی عرضه می شود کاربرد متفاوتی ارائه می گردد.مثلا کولر های گازی پنجره ای hitachi برای محیط های کوچک طراحی شده است و کار تعمیر آن کاملا متفاوت با کولر گازی های یا همان اسپیلت های معروف می باشد.از جمله قطعاتی که در کولرگازی های پنجره ای هیتاچی نیاز به تعمیر پیدا می کند کمپرسور کولر گازی می باشد.

از مدل های دیگر کولر گازی هیتاچی کولر گازی ایستاده می باشد. در این مدل از کولر گازی که برعکس مدل قبلی از توان بالایی برخوردار می باشد جهت خنک کردن محیط های بزرگتر استفاده می گردد.با توجه به نوع کار کرد این مدل از کولر گازی تعمیرکارانی که تخصص تعمیر این مدل از کولر گازی را دارند باید برای تعمیر آن به کار گرفته شوند.

کولر گازی پرتال hitachi از دیگر مدل های پراستفاده این نوع از کولر گازی می باشد. این مدل نیز کاملا متفاوت از نوع های قبل می باشد و با توجه به کارکردی که دارد نیز بازده زمانی متفاوت تری برای سرویس نیاز به رسیدگی دارد.

معرفی نمایندگی تعمیر کولر گازی hitachi

اگر شما صاحب یکی از کولر گازری های hitachi می باشید میتوانید کار تعمیر آن را به شرکت سرما سیستم بسپارید.علت اینکه ما این مرکز را جهت کار سرویس و تعمیر کولر گازی به شما معرفی می کنیم این است که سالها تجربه کارشناسان ما در زمینه تعمیر کولر گازی و تامین قطعات این ودل از کولر گازی بارها در این شرکت انجام شده است و شما می توانید با خیال آسوده مشکلات پیش آمده بای کولر گازی خود را به ما سفارش دهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *