تعمیر کولر گازی یوسف آباد

تعمیر کولر گازی یوسف آباد را از ما بخواهید امروزه ما به دلیل پیشرفت روز افزون دنیا همواره ما انتظار داریم که به هر تقاضای ما با سرعت پاسخی داده شود پس اگر ما در هوای گرم تابستان ما دچار خرابی کولرگازی شویم واز از شرکتی درخواست تعمیرکار داشته باشیم انتظار داریم نیروی تکنسین تعمیرکار آنها حداکثر تا حدود یک ساعت بعد از تماس به محل مراجعه کند و حدکثر تا 2 ساعت پس از تماس مشتری دستگاه کولر گازی سرویس و تعمیر و راه اندازی گردد  پس این در صورتی اتفاق خواهد افتاد که نیروی آن شرکت در نزدیکی محل مورد نظر یاشد مثلا تعمیر کولر گازی یوسف آباد یا نصب کولر گازی یوسف آباد هنگامی با سرعت انجام میگردد که نیروی ماهر به کار و در آن منطقه وجود داشته باشد. ما با در نظر ورفتن این موضوع آمده ایم در کل مناطق تهران تکنسین هایی را قرار داده ایم که بتوانیم با دقت و سراحت به مشتریان خود خدمات دهیم.وقتی دستگاهی دچار خرابی میشود شما یعی کنید از شرکت های تقاضای نیرو کنید که قابلیت انجام خدمات را به شما داشته باشند. ما سالهاست که در محله یوسف آباد نیروهای نصاب و تعمیرکار کولر گازی را قرار داده ایم.

تعمیر اسپلیت در یوسف آباد

کولرگازی در یوسف آباد

چه وقتی باید سرویسکار کولر گازی زنگ بزنیم؟

شما باید بدانید اگر بخواهید از دستگاه خود استفاده کنید باید قبل از شروع کار حتما دستگاه سرویس شود زیرا اگر دستگاه بدون آنکه سرویس شود استارت به کار کند تمام کثیفی و خاکی که در داخل فیلتر ها و اواپراتور آن وجود دارد با مکش هوا مجددا داخل دستگاه میگردد و احتمال دارد بیشتر این آلودگی به داخل هوا پخش گردد. واگر آلودگی داخل هوا پخش شود احتمال بیماری برای افرادی که در معرض هوا قرار دارند وجود دارد. بیماری های پوستی و حتی بیماری های تنفسی . پس با این وجود باید حتما قبل از شروع فصل گرما یا سرما اگر بخواهید کولر گازی را روشن کنید باید حتما سرویس قبل از فصل انجام گردد.

سرویس کولر گازی شامل چه چیزی میشود؟

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی است هنگامی که شما با ما تماس میگیرید جهت سرویس کولر گازی خود ما بعد از مراجعه به محل شما ابتدا گاز دستگاه را داخل دستگاه جمع آوری میکنیم  سپس پنل داخلی را باز میکنیم و به پاین میاوریم سپس کل قطعات را از هم باز میکنیم وقطعات را با موادو کارواش شستشو میدهیم. و سپس کل قطعات را جمع آوری میکنیم و. بعد از نصب شارژ گاز انجام میدهیم. شماره تماس شرکت 09195656874

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *